Rezervace čtení na nejbližší měsíc

Rozpis lektorské služby od 16.5.2024 do 16.6.2024

Milý zájemce o čtení,

s přechodem na nové webové stránky se také výrazně mění způsob registrace lektorů k jednotlivým čtením.

Vedle povinně vyplňovaného jména a příjmení je potřeba vyplnit také e-mail. Důvodem je, že Vám na e-mail přijde potvrzení s detailními informacemi a s pozvánkou, kterou si můžete uložit do kalendáře.

A přijde vám také odkaz, pomocí kterého svou případnou registraci jedním kliknutím můžete zrušit. Tedy případné zrušení rezervace čtení je dostupné právě a jen z tohoto e-mailu.

Pole pro vyplnění telefonu je nepovinné, není tedy nutné ho vyplňovat.

Email může vypadat třeba takto:

Chvála Kristu,
potvrzujeme Vám rezervaci na 26.05.2024 v 09:30.

Detaily rezervace:

• Jméno: Martin Moravec
  • Telefon:
  • E-mail: [email protected]
  • Poznámka:
  • Místo: Farní kostel sv. Ondřeje, apoštola
  • Datum a čas: 26.05.2024 v 09:30
  • Zvolený typ: 2. čtení
  • Zrušit rezervaci: CHCI ZRUŠIT REZERVACI

Budeme tedy rádi, pokud se i tímto novým způsobem budete registrovat a děkujeme za pochopení:

neděle 19.05.2024 v 09:30 - Farní kostel sv. Ondřeje, apoštola za zemřelé Jaroslava Horáka, manželku a syna Jaroslava (Seslání Ducha Svatého)
1. čtení přihlásit se