Pořad bohoslužeb

POŘAD BOHOSLUŽEB DĚKANSTVÍ ČERNILOV, ŘKF TŘEBECHOVICE POD OREBEM, ŘKF LIBŘICE – EXPOZITURA
od 12.5. do 19.5.2024 - 20. týden

Den Liturgická slavnost Hodina Bohoslužba
NE
12.5.
7. NEDĚLE VELIKONOČNÍ 08:00 Obřadní síň - Černilov:
09:30 Kostel sv. Ondřeje - Třebechovice: za zemřelé manžele Horákovy a vnučku
17:00 Kostel sv. Jakuba Staršího - Vysoký Újezd :
PO
13.5.
Panny Marie Fatimské Dnes mše sv. není
ÚT
14.5.
svátek sv. Matěje, apoštola 18:15 Kostel sv. Ondřeje - Třebechovice: pro každého, pro děti za zemřelé Alenu a Františka Horákovy
ST
15.5.
středa 7. velikonočního týdne 18:00 Kostel Nalezení sv. Štěpána - Černilov:
ČT
16.5.
svátek sv. Jana Nepomuckého, kněze a mučedníka 18:00 Kostel sv. Ondřeje - Třebechovice: na úmysl dárce

17.5.
pátek 7. velikonočního týdne 18:00 Kostel sv. Ondřeje - Třebechovice: za zemřelého Václava Faltu a rodiče z obojí strany
SO
18.5.
sv. Jana I., papeže a mučedníka 18:00 Kostel sv. Michaela, archanděla - Libřice: (s nedělní platností)
NE
19.5.
SLAVNOST SESLÁNÍ DUCHA SVATÉHO 08:00 Obřadní síň - Černilov:
09:30 Kostel sv. Ondřeje - Třebechovice: za zemřelé Jaroslava Horáka, manželku a syna Jaroslava
15:30 Kostel Nanebevzetí Panny Marie - Krňovice:
17:00 Kostel sv. Jakuba Staršího - Vysoký Újezd :

Ohlášky Třebechovice pod Orebem - 12. května

• V úterý je svátek sv. Matěje, apoštola.
  • Ve čtvrtek je svátek sv. Jana Nepomuckého, kněze a mučedníka, hlavního patrona Čech.
  • Příští neděli je Slavnost seslání Ducha svatého, Hod Boží svatodušní.

Pořad bohoslužeb:

• Dnes v 17 hod. bude mše sv. na Vysokém Újezdě.
  • V pondělí a ve středu mše sv. nebude.
  • V úterý začne mše sv. v 18.15 hod, je určena hlavně pro děti a jejich rodiče.
  • Ve čtvrtek a v pátek budou mše sv. v 18 hod. v kostele.
  • Příští neděli bohoslužba začne v 9.30 hod., v 15.30 hod. bude mše sv. v Krňovicích a v 17 hod. na Vysokém Újezdě.

Upozornění:

1. Minulou neděli se ve sbírce vybralo 3.244,00 Kč, sbírka byla odeslána do vyhlášené celocírkevní sbírky na pronásledované křesťany.
  2. V měsíci květnu je každou neděli ve 14.30 hod. mše sv. s májovou pobožností v dřízenském údolí u Přepych, každý pátek v 17 hod. je mše sv. s májovou pobožností u kaple ve Smržově.
  3. Místní skupina České křesťanské akademie vás zve na diskusní setkání s tématem „Má dnes ještě rodina smysl?, Co dělat, když se ocitne v krizi? Kde hledat pomoc?“, koná se v úterý tohoto týdne od 19 hod. v Kulturním domě.
POŘAD BOHOSLUŽEB I V APLIKACI
FARNOST DO KAPSY